Yılan Isırması

PAYLAŞ:

Rüyamızda Yılan Isırması

Rüyamızda yılan ısırması büyük uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin gerek maddi gerekse manevi bakımdan büyük bir yıkım yaşayacağı ve kendini uzun süre toparlayamayacağı manalarına gelir. Başkaları nedeni ile yaşanacak büyük zorluklara ve yıkımlara rivayet edilir.

Rüya sahibinin yıkılmasına neden olacak bazı melanetli olayların yaşanacağına rivayet edilir. Rüyamızda yılan ısırması, rüyayı gören kişinin çevresindeki kötü niyetli kişilere inanıp hayal kırıklığı yaşamasına ve çok mutsuz olmasına alamet eder.

Rüyamızda Yılanın Isırdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yılanın ısırdığını görmek, o kişiye gelecek olan kötülüğe, zarara, hastalığa, üzüntüye ve kedere işaret eder. Rüya sahibinin başarılarına mani olacak, elindekini avucundakini kaybetmesi için her şeyi yapacak ve kişinin mutsuzluğundan kendine mutluluk çıkaracak kadar kötü kişilerin varlığı ile açıklanır.

Rüyamızda Sarı Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sarı yılan görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında her zaman yer verdiği ve çok sevdiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına ve bu kişiden büyük zarar göreceğine diye yorumlanabilir. Ayrıca, rüya sahibinin, sağlık durumunun çok iyi olduğuna ve uzun bir müddet rahatsızlanmayacağına işaret eder.

Rüyamızda Yılan Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yılan öldürmek, iş hayatındaki başarıları çekemeyenlerin tüm lekeleme çalışmalarına rağmen dimdik ayakta durduğuna, herhangi bir sorun yaşamadığına ve rakiplerin sırtını yere geleceğine yorumlanır.

Rüyamızda Yılan Isırması ve Kanaması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yılanın ısırdığını ve ısırdığı yerin kanadığı gören kişinin, çok büyük sıkıntılara gireceğine ve girilen sıkıntının ailevi sorunlara ve tartışmalara yol açacağına ancak rüyada kan görüldüğü için bu durumların bozulduğuna yorulur.

Rüyamızda Yılan Tutmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yılan tutmak rüyayı gören kişi için hayırla karşılaşacağını haber verir. Kişinin yaşadığı kararsızlıktan kurtulacağı, kendisine iyilik getirecek adımlar atacağı ve bir an önce harekete geçeceği ile yorumlanır.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: